Наші досягнення

Відповідно до “Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси – захисти науково – дослідних робіт та конкурси фахової майстерності”, затвердженого наказом МОН України, відповідних наказів головного управління освіти та науки облдержадміністрації, відділу освіти та наказу по школі та з метою виявлення і підтримки наукової обдарованості, формуванні банку даних про дітей  був проведений  І  етап  Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.     Взяли  участь     учні 6 – 11 класів (   34,4  %  від загальної кількості учнів даних класів).  Була сформована команда (   учасників ), яка представляла школу  у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад. Призові місця отримали:

І місце:          -    Зубко С., 7 кл., математика, вч. Тищенко Л. І.

-    Войченко Я., 11 кл.,хімія, вч. Гладус Т. А

-   Митько О., 11 кл., фізика, вч. Білоус Ю. А., математика, вч. Яріз Н.В.

ІІ місце:        -   Войченко Я., 11 кл., укр.. мова, вч. Шарівська В. П.

-  Підгорний С., 11 кл.,  історія, вч. Самокиша М. Є.

-  Стоянова К. 9 кл., хімія, вч. Гладус Т. А.

-  Іващенко А., 9 кл., історія, вч. Самокиша М. Є.

-  Неруш В., 10 кл., історія, вч. Самокиша М. Є.

-   Самокиша К., 10 кл., географія, вч. Самокиша М. Є.

-  Мацак К., 9 кл., географія, вч. Самокиша М. Є.

-  Омелян Дмитро, 10 кл., математика, вч. Яріз Н. В.

ІІІ місце:        - Каніболоцька О., 11 кл., англ.. мова, вч. Ляшко І. В.

-         Косолапов В., 9 кл.,  укр.. мова, вч. Шарівська В. П.

-         Маслак В., 8 кл., укр.. мова,  вч. Шарівська В. П.

-         Самокиша А.. 10 кл., укр.мова, вч. Шарівська В. П.

-         Водолажко А., 8 кл., англ.. мова, вч. Ляшко І. В.

-         Гладус Є.,10 кл., інформатика, вч. Чехова О. В.

Учні школи брали участь в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад  з фізики, математики (Митько О..11 клас, вч. Білоус Ю. А.. Яріз Н. В.), хімії  ( Войченко Я.,  диплом ІІІ ступеня, вч. Гладус Т. А.)

Участь учнів у ІІ етапі конкурсу знавців української мови імені П. Яцика :

ІІ місце:        -      Яріз Н., 6 кл., вч. Шарівська В. П.

-      Малик І., 7 клас, вч. Шарівська В.П.

Протягом навчального року проводилися предметні тижні.

Навчальні програми з усіх предметів виконано.