природничо-математичного циклу

Шляхи формування креативної особистості

Одним із основних завдань методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу нашої школи є розробка навчальних, науково-методичних, дидактичних матеріалів, підбір тем для роботи з обдарованими дітьми, а також створення банку даних олімпіад них завдань. З цією метою на засіданнях методоб’єднання було проведено конференцію «Робота з обдарованими дітьми та шляхи її вдосконалення» (05.09.2015 р.), круглий стіл «Із власного досвіду» (14.11.2015р.) та методичну дискусію «Роль потенціалу уроку у розвитку креативності учнів» (23.01.2016 р.).

Учні нашої школи – активні учасники предметних конкурсів «Кенгуру», «Еврика», «Левеня», «Бобер», «Колосок». Тому центральне місце в роботі з талановитими дітьми в природничо-математичній галузі на сьогодні займають олімпіади. Результати ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад свідчать про розкриття потенціалу творчо обдарованих учнів нашої школи в галузі математики. Учениця 6 класу Скляревська Юлія зайняла друге місце, восьмикласник Косолапов Володимир – третє (вчитель Тищенко Л.І.), Кириченко Оксана (11 клас) – третє, а Митько Олександр (10 клас) – перше ( вчитель Яріз Н.В.). Успіхи цих учнів без сумніву сприятимуть підвищенню їх бажань займатися математикою, домагатися більших перемог.

Наше методичне об’єднання працює і над залученням школярів до науково-дослідницької діяльності з метою популяризації природничо-математичних наук серед тих, хто мріє займатися цією діяльністю в майбутньому. Учні вчаться бачити необмежені джерела завдань для досліджень, які виникають в різних сферах людської діяльності, розуміти один одного, працювати в колективі, кристалізувати власний стиль мислення.