класних керівників

Завдання та мета роботи на 2015-2016 н.р.

Працюючи над проблемою «Освітні стратегії соціалізації особистості  громадянського суспільства»  класні керівники продовжують працювати над проблемою «Розвиток загальної креативності учасників педагогічного процесу, зорієнтованого на використання інноваційних педагогічних технологій, що забезпечують особистісне зростання та творчий потенціал учня»

З цією метою буде розроблено та апробовано системи діяльності класних керівників, спрямовані на розвиток творчого потенціалу особистості, масове запровадження новітніх педагогічних технологій, накопичення досвіду управління інноваційними процесами в освітній діяльності.

Пріоритетні напрямки роботи:

-         Формування творчо-мислячої особистості з розвинутим почуттям національної гідності і чітко визначеною             громадянською позицією;

-           Турбота про фізичне здоров’я учнів;

-           Співтворчість вчителів, учнів та батьків;

-           Превентивне виховання учнів;

-    Забезпечення високого рівня виховання на українських історичних і культурних традиціях і  загальнолюдських цінностях;

В кінці року буде проведено методичний фестиваль педагогічних інновацій в аспекті компетентнісно зорієнтованої освіти.