гуманітарного циклу

Проблема методоб’єднання вчителів гуманітарного циклу:

Розвиток загальної креативності учасників педагогічного процесу, зорієнтованого на використання інноваційних педагогічних технологій, що забезпечують особистісне зростання та розвиток творчого потенціалу учнів.

Завдання та мета роботи методоб’єднання вчителів гуманітарного циклу на  2015-2016 н.р.

Працюючи над проблемою «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства»  учителі гуманітарного циклу продовжуватимуть працювати над проблемою «Розвиток загальної креативності учасниками педагогічного процесу, зорієнтованого на використання інноваційних педагогічних технологій, що забезпечують особистісне зростання та творчий потенціал учнів».

З цією метою опрацьовано новий «державний Стандарт базової і повної загальної середньої освіти» (Постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 р. №1392), який ґрунтується на засадах компетентнісного, особистісно зорієнтованого й діяльнісного підходів до навчання.

Учителі-предметники чітко усві, що компетентність сьогодні вважається передумовою успішної самореалізації випускника в суспільстві й передумовою розвитку самого суспільства, адже компетентнісний підхід передбачає активну участь школярів у процесі навчання, тобто спрямування освітнього процесу на формування і розвиток ключових предметів компетентностей особистості.

Визначальною ознакою такого підходу є зміщення акцентів на готовність учня застосувати здобуті знання й набуті вміння та навички для розв’язання проблем, що виникають у реальному житті.

З цією метою буде узагальнено та впроваджено систему діяльності вчителів Шарівської В.П., Остапенко Л.А., Ляшко І.В., Тищенко О.І., Самокиші М.Є., спрямовані на розвиток творчого потенціалу особистості, масове запровадження новітніх педагогічних технологій.

АКЦІЯ

"САДОК ВИШНЕВИЙ КОЛО ХАТИ..."

І мене в сім’ї великій,

В сім’ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

Незлим тихим словом…

СВЯТО УКРАЇНСЬКОГО СЛОВА

"УКРАЇНСЬКА МОВА - НАШ СКАРБ"

До 200-річчя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

урочиста лінійка "Рідна мова - краю батьківського пісня"

Засідання народознавчого гуртка

ДЕНЬ МОВИ

«Збережемо наш скарб – рідну мову»

21 лютого – День Мови. Це свято вшановує вся наша держава. Ми зібралися, щоб вшанувати нашу рідну мову, бо вона – життя духовного основа. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

Опановувати мову людина починає з дня народження. Спочатку прислуховуючись до слів матері, рідних, згодом – вимовляючи звуки, слова. Протягом життя – людину супроводжує мова.

Слово – найтонший різець – яким можна доторкнутися до найтонших рис в людському характері, до найпотаємніших куточків людської душі, до найсокровеннішого.  Словом  можна створити красу, а можна й спотворити. Ви будете чути прекрасну мову кращих синів і дочок України, які своє слово поставили на сторожі честі, совісті. Прекрасна наша мова, бо писалась людьми з незглибимими душами, кров’ю гарячих сердець.