Відомості про школу

Інформаційна довідка

Ляшківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Царичанського району Дніпропетровської області функціонує з 1974 року, знаходиться у комунальній власності.

Юридична адреса школи:        51012,    Дніпропетровська область

Царичанський район

с. Ляшківка

в. Центральна, 3

тел. 6 -26-91

Засновником школи є Царичанська районна рада Дніпропетровської області.

У 2014 -  2015 навчальному році школу закінчили 154 учнів, з них базову середню освіту одержали  13 учнів, повну загальну середню освіту 11 випускників. Середня навантаженість класів по школі – 14 учнів.

В школі 11 класів : І ступінь –4; ІІ ступінь – 5 ; ІІІ ступінь – 2.

Працює 18 педагогів, 100 % вчителів мають вищу педагогічну освіту. Спеціалістів вищої категорії – 10 ( 56  %), І категорії –4 (22 % ), ІІ категорії – 2 (11% ),  спеціаліст  -2 (11% ). 15 вчителів з числа працюючих – жінки, 3 – чоловіки. Щодо вікового складу : до 30 років ( включно ) -  2 вчителі, 31 – 40 років – 3 вчителів , 41 – 50 років – 7 вчителів, за 50 років — 6 учителі.

Будівля та приміщення школи відповідають Державним санітарним правилам та нормам. Загальна площа всіх приміщень – 3608 м2. Кількість навчальних кабінетів – 18, їх загальна площа – 824,86 м2.

Бібліотека – 1, загальна кількість книг у бібліотечному фонді – 10209 шт. з них: підручників – 6595 штук, художньої літератури – 3614 штук; газет – 339 шт. (8 періодичних видань ), журналів – 33 ( 5 видань).      Майстерні – 2 ( майстерня по дереву та майстерня по металу ); спортзал – 1; комп’ютерний клас – 1, в ньому 11 комп’ютерів ( всього в школі 14 комп’ютерів та 2 ноутбуки, 1 комп,ютер використовується в навчальній роботі , 2 ноутбуки – в навчально - господарській роботі; навчально – дослідна ділянка – 0,8 га.

Газове опалення від КП «Факел» (керівник Баршак Ю.О.), водопостачання власне.

Працює одна група подовженого дня, наповнюваність – 30 учнів.

Школа працює в одну зміну. Початок занять о 8.30 год., тривалість уроку в школі І ступеню – 40 хв., ІІ – ІІІ ступеню – 45 хв., закінчення 6 уроку о 14.10 год .

Школу відвідують учні сусідніх сіл : Орлівки, Шарівки, Селянівки, Бродщини, Залелії, Нетесівки, Миколаївки. 76 учнів підвозиться до школи.

Школа працює по впровадженню програми “ Рівний – рівному “ та за проблемою “ Науково-методичний супровід соціалізації особистості громадянського суспільства”, має статус експериментального навчального закладу  з проблеми: “Розробка моделі школи культури здоров,я в навчальних закладах України різних типів і рівнів акредитації” за темою  “Розробка системи виховання сільської молоді на засадах розвитку життєвих навичок”, затверджено Програму експериментального дослідження на термін з 20.05.2009 р. по 20.05.2019 р.

Школа є культурним та освітнім центром села.